Codziennie świeże dostawy
71 788 20 62 biuro@kazimierowicz.com.pl Facebook

Hurtownia mięsa Kazimierowicz to marka z wieloletnią tradycją sięgającą 1991 roku. W chwili obecnej firma posiada punkt hurtowy i detaliczny przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu na terenie placu handlowego Targpiast oraz dla sprzedaży detalicznej sklep firmowy przy ulicy Kmieca 1.

Naszą największą zaletą jest bogata oferta wyselekcjonowanych produktów od ponad 40 producentów. Pośród nich znajdują się znani na skalę krajową Tarczyński czy JBB, jak również mniejsze, lokalne firmy. W naszej hurtowni stawiamy na dostawy świeżych, naturalnie wędzonych wędlin z Podhala czy domowych, pieczystych wyrobów od Kierakowicza.

Uważamy, że każdy rodzaj mięsa powinien być traktowany z należytą uwagą i starannością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego zapewniamy, że w naszej hurtowni znajdują się jedynie produkty najwyższej jakości. Oprócz szerokiej gamy wędlin i przetworów mięsnych, oferujemy praktycznie każdy rodzaj mięsa: wieprzowinę, wołowinę, kurczaka, indyka, kaczkę, gęś czy królika, a na specjalne zamówienia również dziczyznę i koninę. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań, aby zakupione przez Państwa mięso było zawsze świeże i najlepszej jakości.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zakładkami na naszej stronie i zapraszamy do kontaktu.